Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis29 Temmuz 2026Devrek/Zonguldak
Özel Teknik Servis Hizmeti

Devrek Şenocak Servisi

0 850 307 34 38

Devrek Şenocak Servisi İletişim Bilgileri

📱 Devrek Şenocak Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Devrek Şenocak Servisi AdresiDevrek/Zonguldak
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 173 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi29.07.2026
Devrek Şenocak Servisi olarak Devrek/Zonguldak bölgesinde Devrek Şenocak cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Devrek genelinde Devrek Beyaz Eşya Servisi sayfasından tüm teknik servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Devrek Arçelik Servisi hizmetimiz de sunulmaktadır. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Şenocak marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Devrek/Zonguldak bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Şenocak cihazlarında model uyumlu yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; cihazınızın seri numarası ve arıza kodu teknisyen tarafından kayıt altına alınır. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Devrek Şenocak Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Devrek ve Zonguldak genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Devrek Şenocak Servisi hattını aramanız yeterlidir; Devrek/Zonguldak bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Devrek Klima Servisi, Devrek Kombi Servisi, Devrek Televizyon Servisi.

Devrek Şenocak Servisi — Sık Sorulan Sorular

Devrek Şenocak Servisi telefon numarası nedir?

Devrek Şenocak Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Devrek Şenocak Servisi yetkili servis mi?

Devrek Şenocak Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Devrek Şenocak Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Devrek Şenocak Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Devrek/Zonguldak bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Devrek Şenocak Servisi hangi arızalara bakıyor?

Devrek Şenocak Servisi Devrek/Zonguldak bölgesinde Şenocak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Devrek Şenocak Servisi çalışma saatleri nedir?

Devrek Şenocak Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Devrek Şenocak Servisi hangi cihazlara bakıyor?

Devrek Şenocak Servisi Şenocak marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Devrek Şenocak Servisi yedek parça temin ediyor mu?

Devrek Şenocak Servisi modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; parça değişimi öncesi onayınız alınır.

Devrek Şenocak Servisi garanti kapsamındaki cihazlara bakıyor mu?

Devrek Şenocak Servisi garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerir; garantisi bitmiş Şenocak cihazlara özel servis hizmeti verir.

Devrek Şenocak Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Devrek Şenocak Servisi kapsamında Devrek bölgesinde Şenocak cihazlarınız için özel servis.

Devrek Şenocak Servisi kapsamında Devrek bölgesinde Şenocak marka cihazlarınız için özel servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, klima ve televizyon gibi Şenocak ürünlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. Şenocak cihazınızda çalışmama, ses, koku, su kaçağı, soğutma veya ısıtma zayıflığı, ekran hatası, program yarıda kalma ve benzeri arızalarda Devrek Şenocak Servisi ekibimiz modelinize uygun müdahale planı oluşturur. Onayınız olmadan parça değişimi veya ek ücret uygulanmaz; servis öncesi bilgilendirme yapılır. Devrek genelinde aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca hızlı sağlanır ve yapılan işçilik garanti altına alınır. Şenocak cihazınızın seri numarası, arıza kodu ve yapılan işlem servis kayıtlarına işlenir. Devrek Şenocak Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Garanti kapsamı dışındaki Şenocak cihazlarda yerinde hızlı çözüm için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz. Devrek bölgesindeki konut, site, apartman ve iş yerlerine yönlendirilen teknisyenlerimiz hijyen kurallarına uygun çalışır; cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Servis sonrası performans kontrolü yapılır; Devrek Şenocak Servisi hattından fiyat bilgisi alabilir ve haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. Şenocak cihazlarında elektronik kart, motor, kompresör, pompa, rezistans, sensör ve mekanik parça arızalarına model bazlı müdahale edilir; servis formuna arıza kodu ve yapılan işlem detaylı şekilde yazılır. Devrek bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Devrek Şenocak Servisi kapsamında hızlı ulaşım, şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile güvenilir özel servis desteği sunulmaya devam edilir.

Devrek Şenocak Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Devrek Şenocak Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Devrek bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Devrek Şenocak Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Devrek Şenocak Servisi — Müşteri Yorumları

Devrek, Zonguldak — müşteri geri bildirimleri
Ayşe T.Devrek
★★★★★

Devrek Şenocak Servisi hattından randevu aldım. Devrek bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Devrek
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Devrek Şenocak Servisi hattını öneririm. Devrek bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Devrek
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Devrek için güvenilir özel servis.

Burak C.Devrek
★★★★★

Devrek bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Devrek
★★★★★

Devrek bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Devrek
★★★★★

Devrek Şenocak Servisi üzerinden iletişime geçtim; Devrek adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Devrek
★★★★★

Devrek Şenocak Servisi ekibi Devrek adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Devrek
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Devrek bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Ayşe T.Devrek
★★★★★

Devrek Şenocak Servisi hattından randevu aldım. Devrek bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Devrek
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Devrek Şenocak Servisi hattını öneririm. Devrek bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Devrek
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Devrek için güvenilir özel servis.

Burak C.Devrek
★★★★★

Devrek bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Devrek
★★★★★

Devrek bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Devrek
★★★★★

Devrek Şenocak Servisi üzerinden iletişime geçtim; Devrek adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Devrek
★★★★★

Devrek Şenocak Servisi ekibi Devrek adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Devrek
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Devrek bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Devrek Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Devrek Diğer Servisler

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Devrek Şenocak Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Devrek mahallelerinde Şenocak cihaz servisi

Devrek ilçesinde listelenen mahallelerde Şenocak marka cihazlara markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Ağalar Mah. Eski Mah. Hümmetoğlu Mah. Karşıyaka Mah. Kemerler Mah. Merkez Mah. Recep Tayyip Erdoğan Mah. Yeni Mah. Çay Mah. İsmet Paşa Mah.

Devrek — 10 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara